Fotoblog posacka http://posacka.flog.pl/ Fotoblog : posacka.flog.pl. bardzo interesuje mnie fotografia choc aparat posiadam dopiero ok 6 miesiecy mam nadzieje ze pasja ta bedzie rozwijac sie jak najlepiej Sun, 04 Jun 2017 21:33:49 +0200 Sun, 04 Jun 2017 21:33:49 +0200 pl-PL http://posacka.flog.pl/wpis/11951156/ http://posacka.flog.pl/wpis/11951156/ Sun, 04 Jun 2017 21:33:49 +0200  ::

]]>
http://posacka.flog.pl/wpis/11688835/ http://posacka.flog.pl/wpis/11688835/ Fri, 27 Jan 2017 09:42:35 +0100  ::

]]>
http://posacka.flog.pl/wpis/11680460/ http://posacka.flog.pl/wpis/11680460/ Mon, 23 Jan 2017 09:20:01 +0100  ::

]]>
http://posacka.flog.pl/wpis/11678815/ http://posacka.flog.pl/wpis/11678815/ Sun, 22 Jan 2017 15:18:27 +0100  ::

]]>
http://posacka.flog.pl/wpis/11665327/ http://posacka.flog.pl/wpis/11665327/ Mon, 16 Jan 2017 09:21:18 +0100  ::

]]>
http://posacka.flog.pl/wpis/11664049/ http://posacka.flog.pl/wpis/11664049/ Sun, 15 Jan 2017 17:54:27 +0100  ::

]]>
http://posacka.flog.pl/wpis/11550528/ http://posacka.flog.pl/wpis/11550528/ Sun, 20 Nov 2016 16:34:36 +0100  ::

]]>
http://posacka.flog.pl/wpis/11510749/ http://posacka.flog.pl/wpis/11510749/ Thu, 03 Nov 2016 17:02:56 +0100  ::

]]>
CZARNY PROTEST http://posacka.flog.pl/wpis/11437045/czarny-protest http://posacka.flog.pl/wpis/11437045/czarny-protest Mon, 03 Oct 2016 08:33:06 +0200 CZARNY PROTEST ::

]]>
http://posacka.flog.pl/wpis/11436005/ http://posacka.flog.pl/wpis/11436005/ Sun, 02 Oct 2016 19:56:48 +0200  ::

]]>